Oświadczenie:

Oświadczenie:
Ruch Społeczny Obrony Mieszkańców wyraża zgodę na wykorzystywanie treści pism i dokumentów zamieszczanych na stronie www.rsom.pl w celu zapoznania z nimi jak największej liczby odbiorców. W tym celu i na poniżej określonych zasadach pisma te i dokumenty mogą być rozpowszechniane przez wszelkie osoby i organizacje społeczne zainteresowane ich rzetelnym wykorzystaniem. Uprawnione wykorzystanie rozumiane jest jako rozpowszechnianie:
- w sposób rzetelny i legalny,
- w całości bez zmian treści,
- z wyraźnym wskazaniem autorów: „Ruch Społeczny Obrony Mieszkańców”
- z wyraźnym wskazaniem źródła, tj.: www.rsom.pl
Powyższa zgoda udzielona jest w celu wywarcia wpływu na adresatów (pism, listów, odezw) oraz wszelkie inne osoby sprawujące urzędy państwowe i samorządowe a mające lub mogące mieć wpływ na regulacje prawne oraz organizację życia publicznego, w tym gospodarczego w Polsce, z jak najszerszym zachowaniem zasad wolnego rynku przy poszanowaniu praw i wolności obywateli gwarantowanych Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>